• Najpopularniejsze polskie forum astronautyczne

  Polskie forum kosmiczne z dużą ilością tematów dotyczących kosmosu, astronomii i kosmologii.

astronautyka

Kosmos: wszystko, co musisz wiedzieć

Polskie Forum Kosmiczne działa od 2001 roku i liczy ponad 1000 członków. To otwarte forum wymiany wiedzy, pomysłów i informacji o eksploracji kosmosu.

Polskie Forum Kosmiczne to otwarte forum wymiany wiedzy, pomysłów i informacji o eksploracji kosmosu. Zostało założone w 2001 roku przez grupę pasjonatów, którzy chcieli stworzyć miejsce, w którym ludzie mogliby dzielić się swoimi przemyśleniami na temat kosmosu, astronomii, inżynierii kosmicznej i pokrewnych tematów.

Polskie Forum Kosmiczne jest sponsorowane przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej, której celem jest promocja edukacji naukowej i badań naukowych w Polsce.

To miejsce, w którym możesz spotkać ludzi, z którymi możesz porozmawiać o bieżących wydarzeniach z dziedziny astronautyki.

Znajdziesz tu wszystko, co dotyczy astronomii i badań kosmosu - przydatne informacje dla amatorów lub profesjonalistów.

Możesz również znaleźć ogólną dyskusję na następujące tematy:

 • Wiadomości i odkrycia astronomiczne.
 • Zanieczyszczenie powietrza.
 • Zielona energia.
 • Czarne dziury.
 • Rozbłyski słoneczne.
 • Czerwone plamy na Jowiszu.
 • Meteoryty.
 • Asteroidy.
 • Centrum Galaktyki.

Miejsce do dyskusji o kosmosie

Kosmos to fascynujący temat, a astronautyka.org to miejsce, w którym można dyskutować o swoich przemyśleniach i opiniach na ten temat.

Wiele osób jest zafascynowanych ideą kosmosu, tym, jak wygląda i jak można go eksplorować. Astronautyka.org to strona poświęcona wszystkim sprawom związanym z kosmosem - od nauki, przez historię, po przyszłość eksploracji kosmosu.

Ta strona jest doskonałym miejscem dla osób, które chcą dowiedzieć się więcej o kosmosie lub mają pytania dotyczące tego, jak wyglądałoby życie w kosmosie.

Jeśli interesujesz się kosmosem, eksploracją kosmosu, astronomią lub czymkolwiek innym związanym ze wszechświatem, to jest miejsce dla Ciebie! Nie musisz być ekspertem, tylko ciekawską osobą.

Pasja do Astronautyki

Forum polskich astronautów, na które możesz liczyć! Głównym celem forum jest umożliwienie zainteresowanym astronautyka i eksploracją kosmosu - jak i tym, którzy nie są - okazją do dyskusji i dzielenia się przemyśleniami na różne tematy związane z kosmosem.

astronautyka.org to popularna platforma do dyskusji na temat najnowszych wiadomości o eksploracji kosmosu i polskiej działalności lotniczej. Zespół ekspertów jest otwarty na rozmowy o najnowszych wydarzeniach w tej dziedzinie. Idealne miejsce na informacje o przyszłych karierach w kosmonautyce.

Forum dla osób o różnym poziomie zainteresowań, od początkujących po naukowców i inżynierów. Miejsce, w którym można dyskutować o wszystkim, co jest związane z kosmosem.

Pasję do astronautyki wspiera:

szafy przesuwne


Polskie forum kosmiczne z dużą ilością tematów dotyczących kosmosu, astronomii i kosmologii.